Skip links

Wszechstronny i zwinny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym

Verso to wszechstronny i zwinny wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Jego lekka konstrukcja sprawia, że jest to idealny wózek inwalidzki dla użytkowników, którzy chcą zwiększyć swoją mobilność bez uszczerbku na komforcie. Dzięki naszym możliwościom i ogromnej wiedzy, Verso oferuje użytkownikowi niezwykłe możliwości dostosowania się do jego potrzeb i oczekiwań. Stworzony poprzez połączenie trwałej aluminiowej ramy wózka manualnego z zaawansowanymi funkcjami dwóch napędzanych silnikiem tylnych kół, Verso jest idealnym wyborem wygodnego i lekkiego wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym. Jego akumulator litowo-jonowy można wyjąć w celu łatwego ładowania w dowolnym miejscu, co zwiększa wygodę codziennego użytkowania.

Połącz i jedź

Łatwy w obsłudze

Prosty i zarazem idealny. Verso to wszystko czego potrzebujesz! Złożysz i rozłożysz go w ciągu kilku sekund, gdyż wszystkie części są łatwe do przenoszenia i niezbyt ciężkie. Ułatwia to jego transport m.in. w samochodzie. Montaż jest łatwy dzięki naszemu systemowi Click&Drive. Żadne narzędzia nie są potrzebne - po prostu podłącz akumulator i bądź gotowy do jazdy! Dzięki naszej wymiennej baterii możesz ładować ją kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

ROZKŁADANY

Łatwy w podróży

Unikalną cechą Verso jest odłączany silnik i blok akumulatora. Odłączenie ułatwia przechowywanie oraz transport. Zarówno rama jak i zespół napędowy Verso posiadają dodatkowe kółka, które zapobiegają uszkodzeniom i umożliwiają łatwe manewrowanie nimi po rozłożeniu. Verso oferuje zasięg do 21 km na akumulatorze 17,5 Ah. Jeszcze bardziej zwiększa swój zasięg dzięki opcjonalnemu dodatkowemu akumulatorowi.

LEKKI Wózek inwalidzki z napędem elektrycznym

Dbamy o Ciebie
I plecy Twoje lub Twojego opiekuna!

Verso to bardzo lekki wózek inwalidzki z napędem ważącym zaledwie 16,2 oraz ramie o wadze 9,9 kg po złożeniu do transportu. Łatwe do podnoszenia bez żadnego wysiłku.

Przed
Po
DZIĘKI UNIKATOWEMU POŁĄCZENIU INŻYNIERII I PONAD 65-CIU LAT DOŚWIADCZENIA

W standardzie

Dwa w jednym

z opcjonalnymi kołami 24”

Verso oferuje wyjątkową opcję dla osób potrzebujących zarówno wózka ręcznego, jak i elektrycznego. Dzięki naszemu zestawowi kół 24-calowych możesz z łatwością przełączać się pomiędzy jazdą ręczną lub elektryczną. Podłącz i jedź! Jest to wyjątkowo przydatne rozwiązanie gdy znajdziesz się w sytuacji w której nie potrzebujesz napędu elektrycznego np. będąc ze swoim opiekunem na krótkiej wizycie w sklepie w czasie dłuższej podróży czy na chwilowym postoju na stacji benzynowej. Dzięki temu oszczędzisz baterię przed czasem w którym będziesz jej bardziej potrzebował a dużo niższa waga kół ręcznych niż napędu elektrycznego oraz łatwość ich montażu usprawni działanie w podobnych sytuacjach Tobie czy opiekunowi.

AKUMULATOR I SILNIKI

Akumulator litowo-jonowy (dostępny w pojemnościach 12,8 Ah lub 17,5 Ah) posiada wskaźnik stanu naładowania i jest lekki. Z łatwością zablokujesz go za pomocą własnego klucza antykradzieżowego i naładujesz w dowolnym miejscu. Nie masz czasu na ładowanie? Opcjonalnie dostępny jest dodatkowy akumulator.

Akumulator jest dogodnie umiejscowiony z tyłu wózka, co zapewnia łatwy dostęp, gdy trzeba go wyjąć w celu naładowania lub szybkiego sprawdzenia stanu.Dzięki silnikom 2x 250 W i 12-calowym czarnym oponom PU Verso śmiało konkuruje z innymi w swojej kategorii. To świetny i trwały wybór elektrycznego wózka inwalidzkiego do codziennego użytku.

Wyjmowany akumulator litowo-jonowy

12,8 Ah - 24 V | 17,5 Ah - 24 V

Silniki 2 x 250 W

KOLORYSTYKA

WZORNICTWO I KOLORY

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i żywym akcentom kolorystycznym Verso można dostosować do własnych preferencji, zachowując jednocześnie nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Akcenty kolorystyczne służą podwójnemu celowi - ponieważ pozwalają też łatwo zlokalizować dźwignie części napędowej lub przednich widelców. Dla dodatkowego bezpieczeństwa dołączyliśmy elementy odblaskowe.

Kolory są osobistym wyborem, tak jak Twój VERSO. Wybierz kombinację kolorów, która najlepiej pasują do Twojego stylu życia i osobowości!

C53G

Lśniąco pomarańczowy

C85G

Lśniąco zielony

C79

Lśniąco niebieski

C76

Lśniąco biały

This website uses cookies to improve your web experience.
Explore
Drag